STAŇ SE DOBROVOLNÍKEM OLYMPIJSKÉHO FESTIVALU 2018


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V únoru proběhne v době konání Zimních olympijských her v Pchjongčchangu v Ostravě a Brně projekt „Olympijský festival 2018“.

Český olympijský výbor spouští v těchto dnech nábor dobrovolníků, do každého z míst hledá tři sta zájemců, kteří mezi 9. až 25. únorem pomůžou s organizací a hladkým průběhem akce. Olympijský festival Ostrava a Brno navazuje na úspěšné Olympijské parky na Letné (2014) a na Lipně (2016), kde dobrovolníci vytvořili skvělou sportovní atmosféru, aktivně se zapojili nejen do každodenního programu, ale i do jednorázových akcí typu maraton či běh do korun stromů.

Dobrovolníci budou pomáhat na konkrétních sportovištích či s doprovodným programem, uplatnění naleznou i v dalších sekcích, které budou provoz Olympijského festivalu zajišťovat. „Zvládnout akci dlouhou sedmnáct dnů zahrnující několik sportovišť není možné bez dobrovolníků. Proto se i VŠPP aktivně zapojuje do náboru dobrovolníků a podporuje tento skvělý sportovní projekt.

Dobrovolníci budou mít čas a prostor i na svůj vlastní program, mohou si dle libosti zasportovat, aktivně se zapojit do vybraných seminářů a dílčích částí programu či se setkat s českými sportovními hvězdami, které plánují obě místa festivalu navštívit. A také se mohou těšit na speciální kolekci oblečení Alpine Pro. Ambasadory Olympijského festivalu jsou olympijští medailisté i naděje se vztahem k regionu. Tvářemi projektu, který umožňuje dětem i dospělým vyzkoušet si olympijské i neolympijské sporty, se stali dva hokejisté – zlatý medailista z Nagana 1998 David Moravec a bronzový medailista z MS v Turíně 2006 Martin Erat, lyžařka Kateřina Pauláthová a krasobruslařka Eliška Březinová.

Hledáme dobrovolníky pro Ostravu i Brno, nabízíme 4 základní možnosti zapojení podle času, který budeš chtít v parku strávit. Minimální počet je 9 dnů (vždy bude dopolední a odpolední směna). Nejvíce vítáme ty, kteří si udělají čas na celou dobu.

  • po celou dobu parku (9.–25. 2. 2018)
  • první polovina (9.–17. 2. 2018)
  • druhá polovina (17.–25. 2. 2018)
  • prodloužené víkendy (9.–11. 2. + 16.–18. 2. + 23.–25. 2. 2018)

Požadavky, které máme na dobrovolníky:

  • minimální věk 17 let v době nástupu do parku,
  • ochota pracovat v týmu a pro druhé,
  • dobrá nálada

Co jako týmový člen získáš?

Kolekci olympijského oblečení pro dobrovolníky, nové kamarády, nové pracovní zkušenosti, zážitky, Certifikát dobrovolníka Českého olympijského výboru. Po celou dobu zapojení je zajištěné stravování.

V případě jakýchkoliv dotazů napiš: dobrovolnici@olympic.cz

Zájemci o pozice dobrovolníků se mohou přihlásit prostřednictvím online formuláře na adrese https://www.olympijskeparky.cz/dobrovolnici.

Zároveň prosíme dobrovolníky z VŠPP, kteří se chtějí zúčastnit projektu Olympijského festivalu, aby kromě vyplnění výše uvedeného formuláře potvrdili svůj zájem i mailem na adresu: info@vspp.cz

Koordinací dobrovolníků je pověřen pan Tomáš Mirovský (mirovsky@olympic.cz), který Vás bude kontaktovat a domluví s vámi konkrétní formu spolupráce.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.