Nové vzdělávací programy na PEVŠ získej titul MBA nebo LLM


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V akademickém roce 2016/2017 rozšiřuje Paneurópska vysoká škola v Bratislavě možnosti studia, o nové vzdělávací programy ve spolupráci se soukromou vysokou školou B.I.B.S. se sídlem v Brně. Úspěšný absolvent, po absolvování studia vybraného programu zakončeného obhajobou závěrečné práce, získa titul MBA alebo LLM (v závislosti na zvoleném programu).

Nové formy studia jsou vhodné pro zájemce z řad současných studentů PEVŠ, ale také pro nové studenty, kteří mají ukončené minimálně středoškolské vzdělání a pro firmy a zájemce z praxe, kteří si chtějí kromě nových poznatků prohloubit svoji kvalifikaci.

Vybrat si může z následujících vzdělávacích programů v základní nebo rozšířené formě s možností absolvovat jeden modul na Staffordshire University ve Velké Británii:

  • Strategické řízení pro manažery a podnikatele
  • Rozvoj lidských zdrojů
  • Právo pro manažery
  • Právo pro manažery
  • Obchodní právo v kontextu EÚ

Standartní doba studia je jeden rok s přednáškami cca jednou v měsíci v době víkendu. Intenzívní studium trvá 6 měsíců. Přednášky odborníků z praxe a dlouholetých lektorů postgraduálního programu MBA jsou zaměřené na odborné diskusie, rozbor případových studií a řešení konkrétních situací, využití analytických a diagnostických metod, výcvik praktických zručností, individuální a skupinové konzultace.

Studium je spoplatněno. Výši poplatku a další informace získate ZDE

Zájemci se můžou  přihlásit e-prihláškou do 20. 9. 2016, přednášky začínají od 1. října 2016.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.