HOSTEM MOTIVAČNÍHO TÝDNE BYL ANDREJ BABIŠ


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Předseda hnutí ANO a bývalý ministr financí Andrej Babiš v úterý navštívil Ostravu. V zaplněné aule Vysoké školy podnikání a práva na Michálkovické ulici přednášel studentům i hostům o státním rozpočtu České republiky. Zodpověděl i otázky posluchačů a zájemcům podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Přednáška Andreje Babiše byla jedním z hlavních taháků Motivačního týdne školy, který vyvrcholí ve středu 15. listopadu.

Andrej Babiš seznámil návštěvníky přednášky se strukturou státního rozpočtu, jeho vývoji v posledních letech, i se stavem státního dluhu, který podle jeho slov od roku 2013 klesl o více než 73 miliard korun. Předseda vítězného hnutí v letošních volbách do Poslanecké sněmovny v obsáhlé prezentaci představil vývoj státních investic i složení příjmů a výdajů obcí a krajů. Pochválil zároveň dobrý výběr daní a fungování elektronické evidence tržeb. V této souvislosti zmínil v současnosti přibližně 5x větší množství aktivních hráčů v účtenkové loterii oproti sousednímu Slovensku.

Ve svých vizích exministr financí zmínil příklad Estonska, které dokázalo digitalizovat důležité úřady, a lidé tak můžou vyřídit vše potřebné z pohodlí domova. Andrej Babiš se domnívá, že k ekonomickému růstu můžeme přispět i sami, např. podporou cestovního ruchu nebo investicemi.

Hlavní host Motivačního týdne se nevyhýbal ani dotazům posluchačů. Studenty zajímala budoucnost penzijního systému, církevní restituce, boj s daňovými ráji nebo názor na Mirka Topolánka jako kandidáta na prezidenta. Závěrem Andrej Babiš připomněl důležitost celoživotního vzdělávání a zájemcům věnoval a podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”.

Program Motivačního týdne vyvrcholí ve středu týmovou hrou “Finanční svoboda”. V ní mohou vítězové ze dvou týmů získat každý 2.000 korun.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.