Erasmus vám otevře bránu do světa


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vydat se do světa „na zkušenou“ je pro české studenty stále přitažlivější. Program Erasmus + jim totiž otevírá bránu nejen do Evropy, ale také k atraktivnějšímu uplatnění na trhu práce.

Zahraniční pobyt vám umožní poznat kulturu dané země, zdokonalit vaše jazykové dovednosti, získat cenné zkušenosti a kontakty. Díky stipendiím jsou pobyty pro studenty zařazené do programu Erasmus + velmi výhodné. V zahraničí můžete studovat nebo pracovat až 12 měsíců.

Studium nebo pracovní stáž

Chtěli byste studovat na prestižní zahraniční univerzitě nebo vás láká spíše pracovní stáž? V rámci programu Erasmus + si můžete zvolit, jestli se chcete v zahraničí zaměřit spíš na praxi nebo obohatit své vědomosti o mezinárodní pohled na problematiku ve vašem oboru.

Zlepšení jazyků a širší rozhled

Pokud chcete zdokonalit vaši angličtinu, němčinu, španělštinu nebo další světové jazyky, vsaďte právě na pobyt v zahraničí. Cizím jazykem při výjezdu na Erasmus + totiž budete mluvit každý den. Kromě toho získáte další cenné zkušenosti. Seznámíte se s dalšími zahraničními studenty z mnoha zemí a navážete kontakty, které se vám můžou hodit při budování vaší kariéry. Při pracovním pobytu navíc poznáte, jak fungují firmy v zahraničí, jaká je jejich firemní kultura a jak přistupují k řešení problémů. Tyto poznatky oceníte, ať už budete v budoucnu pracovat v Česku nebo v zahraničí.

Stipendium na pokrytí nákladů

Pracovní stáže bývají většinou neplacené, studenti ale během pobytu dostávají příspěvek na zvýšené životní náklady v zahraničí formou stipendia z dotací Evropské unie.

Možnosti studentů Akademického holdingu

Čerpání zkušeností formou zahraničních pobytů podporujeme na všech vysokých školách, které jsou součástí Akademického holdingu. Každoročně díky programu Erasmus + může mnoho našich studentů pracovat nebo studovat u našich evropských sousedů. A které země hrají u našich studentů prim? Nejoblíbenější je Anglie, Španělsko, Finsko, Litva, Švédsko, Švýcarsko, ale i další země. Pokud i vy nosíte ve svém srdci stejný sen, podejte si přihlášku spolu s motivačním dopisem a životopisem na našem studijním oddělení. Už v zimním semestru 2017/2018 můžete poznávat krásy podzimního Londýna, Helsinek nebo třeba Stockholmu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.