CHYTRÝ HONZA JE PARTNEREM VŠPP A PODPORUJE VZDĚLÁNÍ U SVÝCH ZAMĚSTNANCŮ I KLIENTŮ


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vysoká škola podnikání a práva začala spolupracovat se společností Chytryhonza.cz, která nabízí finanční produkty bank a pojišťoven. Jako náš partner se rozhodl podpořit vzdělávání a svým klientům nabízí slevu 4 000 korun na školném jakékoliv vysoké školy v rámci Akademického holdingu.

Společnost Chytrý Honza.as se stala před více než rokem partnerem VŠPP a svým klientům otevírá dveře ke studiu. V případě, že si jeho klienti vyplní náš diagnostický test, získají slevu v podobě 4 000 korun, kterou mohou uplatnit na školném na všech vysokých školách Akademického holdingu. Zájemci se navíc po zodpovězení otázek zaměřených na silné a slabé stránky během okamžiku dozví, pro jaký obor se nejvíce hodí na základě svých studijních a profesních předpokladů.

Chytrý Honza patří do investiční skupiny Rockaway a působí na českém trhu již sedm let. Jedná se o první český finanční e-shop, který nabízí drtivou většinu produktů nejvýznamnějších bank a pojišťoven.  Poskytuje také online srovnávač, který porovnává více než 2 000 nabídek téměř dvou stovek poskytovatelů.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.