AH na najväčšom veľtrhu vzdelávania na Slovensku


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tento týždeň od 11. do 13. 10. sa uskutočnil 20. ročník najväčšieho veľtrhu vzdelávania na Slovenku, veľtrh štúdia a kariéry Akademia&VAPAC 2016 v Bratislave.Členovia najväčšej Česko-slovenskej vzdelávacej skupiny Akademický holding na ňom prezentovali svoje študijné programy a služby, ktoré s vysokoškolským vzdelávaním súvisia. Paneurópska vysoká škola, Vysoká škola podnikání a práva a Vysoká škola obchodní v Prahe boli zastúpené študentmi, ktorí návštevníkom veľtrhu vzdelávania poskytli všetky potrebné informácie pod heslom: Príď sa spýtať osobne!

Najbližšie sa budú školy AH prezentovať 1.-4.11. na európskom veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus v Brne.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.