Ekonomika a managemet podnikání- Ing.


Charakteristika oboru

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Mezinárodní podnikání“ je studijním oborem, který je vedený v soustavě studijních oborů spravovaných Ministerstvem školství , ve které absolventi studijního programu získávají profesionální způsobilost – kompetenci vykonávat činnosti s podporou vědeckých metod poznání z oblasti zahraničního obchodu a jiných mezinárodních operací.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Délka studia

2 roky-prezenční 2,5 roku-kombinovaná

Forma studia

2. stupeň (Ing.) - prezenční, kombinovaná

Místo studia

PEVŠ, Tematínska 10, Bratislava

Začátek studia

říjen

Cena investice do vzdělání

1 990€ (53 774 Kč) prezenční, 1 890 € (51 072 Kč) kombinovaná s možností semestrálních nebo mesíčních splátek

Školné na akademický rok 2016/2017 pro absolventy bakalářského študia na PEVŠ 1 890€ (51 072 Kč) prezenční, 1 790 € (48 369 Kč) kombinovaná s možností semestrálních nebo mesíčních splátek

Přijímací řízení

Bez přijímacích zkoušek

Poplatek za přijímací řízení

20 € (540 Kč)

Předpoklady pro přijetí

Základní podmínkou přijetí je úspěšné absolvování studijního programu prvního bakalářské stupně.Uchazeč o přijetí na studijní program 2. stupně musí mít ukončené bakalářské studium ve studijním programu, kterým prokáže předpoklady na úspěšné absolvování druhostupňového studia na FEP. Absolventi jiné vysoké školy musí absolvovat přijímací pohovor před komisí jmenovanou děkanem FEP PEVŠ.

Cílová profese

Absolventi jsou schopni na profesionální úrovni řešit úkoly s potřebnou mírou tvořivosti a samostatnosti. Profesionální schopnosti týmové práce je předurčují na řídicí práci na všech stupních. Mají předpoklady pro úspěšné zvládnutí vědomostí zejména ze světové ekonomiky, mezinárodního obchodu, strategie a taktiky mezinárodního podnikání a marketingu, tendencí vývoje mezinárodního trhu dle jednotlivých komodit. Absolventi jsou také vysoko kvalifikovanými odborníky, kteří jsou schopni analyzovat a tvořivě řešit řízení mezinárodně logistických systémů, zvládnout strukturu síťových vztahů v mezinárodní logistice.

Jsou připraveni na zahraničněobchodní praxi. Ovládají techniky zahraničněobchodních operací, platebních a finančních operací, mají znalosti v domácí i zahraniční legislativě a právní úpravě. K rozhodujícím přednostem patří schopnost řídit podřízené, podnikavost, tvořivost, předvídavost a přizpůsobivost. Jsou připraveni na zahraničněobchodní praxi.Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.