O nás

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Společenství škol založené v roce 2015, v jejímž portfoliu je Vysoká škola podnikání a práva (Původně Vysoká škola podnikání z Ostravy a Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva z Prahy), Vysoká škola obchodní v Praze, Paneurópska vysoká škola a další vzdělávací instituce všech stupňů vzdělávání. K červnu 2016 představuje zhruba 300 zaměstnanců, 40 studijních oborů, 7 tisíc studentů, 30 tisíc absolventů a konsolidovaný roční obrat 350 milionů Kč. Poskytuje široké portfolio formálních i neformálních vzdělávacích služeb reagující na transformaci společnosti a s tím přicházející nové potřeby.

Strategie Akademického holdingu potvrzuje současný trend efektivity v organizaci vysokých škol za jediným účelem: připravit silné ekonomické zázemí vzdělávacích subjektů, které budou připravovat studenty kvalitněji než dosud na jejich budoucí profesní uplatnění. Propojování několika vysokých škol do Akademického holdingu má za cíl vytvořit dominantní vzdělávací instituci středoevropského charakteru postavenou mimo jiné na společných vzdělávacích programech, vědecko výzkumných projektech či publikační činnosti a silném personálním zázemí. Přispívá k tomu výrazná společenská objednávka na propojení studia s praxí, navázaná na firmy rozmanitého výrobního a technického zaměření nebo orientací na služby.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
25.03.2018

PROREKTOR PEVŠ ĽUDOVÍT HAJDUK VYSTÚPIL NA 9. PLENÁRNOM ZASADNUTÍ CDPPE V ŠTRASBURGU

Prorektor Paneurópskej vysokej školy Ľudovít Hajduk vystúpil ako národný expert SR pre obsah vzdelávania na zasadaní Výkonného výboru pre vzdelávaciu politiku a prax Rady Európy (Steering Comittee for Educational Policy and Practise – CDPPE) v Štrasburgu. Prorektora Ľ. Hajduka  vo funkcii […]

Zobrazit celý článek
19.03.2018

POZVÁNKA NA KONFERENCI – QUO VADIS, SOCIÁLNÍ PRÁCE V ČR II?

Institut pro veřejnou správu Praha a Vysoká škola podnikání a práva si Vás dovolují pozvat na vědeckou konferenci s mezinárodní účastí:

Quo Vadis, sociální práce v ČR II?

Termín konání:         7. – 8. června 2018

Tematické okruhy:

Sociální pracovník
Sociální aspekty v činnosti veřejného opatrovníka
Obce a poskytovatelé sociálních […]

Zobrazit celý článek
20.02.2018

PREZIDENT HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČR VLADIMÍR DLOUHÝ NA VŠPP: „ŽIJEME SI DOBŘE, ALE SPOKOJENÍ NEJSME”

Ve středu 14. února 2018 proběhla v aule Vysoké školy podnikání a práva v Ostravě přednáška prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhého.

Prezident HK ČR Vladimír Dlouhý přednášel o vývoji české ekonomiky od sametové revoluce po současnost, studentům nabídl svůj pohled na domácí […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.