VŠPP JE ÚSPĚŠNÁ V ŘEŠENÍ VÝZKUMNÝCH PROJEKTŮ


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Výzkumné řešitelské týmy VŠPP jsou velmi úspěšné při získávání a řešení sektorových výzkumných grantů. Konkrétně jde o výzkumnou problematiku Sdílené ekonomiky a Průmyslu 4.0, která byla a je v současné době řešena jako sektorový výzkumný grant Technologické agentury ČR.  V současné době je řešen v pořadí již třetí výzkumný úkol, tentokrát na zakázku Úřadu vlády České republiky. Konkrétně se jedná o projekt „Ekonomická analýza ubytovacích služeb včetně segmentu tzv. sdílené ekonomiky na základě statistických údajů a dat získaných pomocí vlastního softwarového nástroje.“ Jak nám sdělil doc. Krajčík jako osoba odpovědná za směřování a výstupy projektu „nástup ubytovacích služeb na bázi sdílení, prostřednictvím on-line platforem, vyvolává řadu otázek, ale i podnikatelských příležitostí. Správné vyhodnocení získaných dat z internetových platforem je pak předpokladem ekonomické analýzy efektivnosti tohoto sektoru“. Naplnění cílů očekáváme do konce června, nicméně výzkumnou zprávu za předchozí projekt je již možno získat zdeVe zprávě je popsán původně vyvinutý Konceptuální model sdílené ekonomiky – Model CMCE.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
14.01.2018

ŠTUDENTI PRÁVA PREDNÁŠAJÚ VEREJNOSTI. POSÚVAJÚ TÝM VZDELÁVANIE SMEROM K PRAXI

Fakulta práva Paneurópskej vysokej školy už po piatykrát organizuje projekt Street law. Študenti v rámci neho prednášajú širokej neodbornej verejnosti témy z oblasti ľudských práv či medicínskeho práva.

Street law je netradičný systém vzdelávania, ktorý je prospešný hneď dvom stranám, študentom, ktorí prednášajú, […]

Zobrazit celý článek
09.01.2018

PROFESIONÁLNÍ MBA PRO MANAŽERY A PODNIKATELE OD VŠPP

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA.

Vyšli jsme z tradičních zahraničních programů, které jsme připravili tak, aby měly maximální hodnotu v současných českých podmínkách. Vytvořili jsme moderní koncept, který stojí na důsledné orientaci na […]

Zobrazit celý článek
07.01.2018

STAŇ SE DOBROVOLNÍKEM OLYMPIJSKÉHO FESTIVALU 2018

V únoru proběhne v době konání Zimních olympijských her v Pchjongčchangu v Ostravě a Brně projekt „Olympijský festival 2018“.

Český olympijský výbor spouští v těchto dnech nábor dobrovolníků, do každého z míst hledá tři sta zájemců, kteří mezi 9. až 25. únorem pomůžou s organizací a […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.