STUDENTI VŠPP BYLI ÚSPĚŠNÍ V JARNÍ ČÁSTI PROJEKTU STUDENTBROKER 2017


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Každý student měl k dispozici virtuální milion korun českých, který investoval do českých i zahraničních akcií a v rámci školního semestru co nejefektivněji budoval své portfolio cenných papírů dle osnov příslušné vysoké školy nebo univerzity. V další části investiční platformy bylo připraveno 50 000 USD, se kterými si mohl vyzkoušet obchody s deriváty US futures, jejichž prostřednictvím mohl spekulovat na pohyb cen například ropy či zlata. Ceny akcií i derivátů přesně kopírovaly reálný stav trhu a student tak získával neocenitelnou praktickou zkušenost z oblasti finančního vzdělávání.

Nejlepšího výsledku mezi jednotlivci dosáhl student Petr Obdržálek, který v akciové části zhodnotil své portfolio o více než 10 % a obsadil tak celkové 4. místo. Za tento skvělý výsledek získal odměnu v podobě ekonomicky zaměřené publikace. V derivátové části se nejlépe dařilo Václavovi Ziderovi, který zhodnotil své derivátové portfolio ve velmi krátké době o takřka 28 % a skončil tak na celkovém 9. místě.

Kromě zmiňovaných studentů se dařilo rovněž skupině N1KTA, která v akciové části skončila na celkovém 3. místě a v derivátové části pak mezi skupinami dominovala a vybojovala 1. místo. Gratulace patří rovněž skupině B3A, která se v derivátové části umístila na pěkném 3. místě.

Děkujeme Ing. Andrei Kolkové, Ph.D. i všem zúčastněným studentům za aktivní účast a skvělou reprezentaci VŠPP a gratulujeme vám k vynikajícím výsledkům.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Novinky

Archiv novinek
17.06.2018

PO SPUŠTĚNÍ ÚSPĚŠNÉHO PRVNÍHO BĚHU NAŠEHO MBA PROGRAMU STARTUJEME DRUHÝ BĚH OD 15.9. V OSTRAVĚ A OD 13.10.2018 V PRAZE. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vysoká škola podnikání a práva pro vás připravila prestižní manažerské MBA. Po spuštění úspěšného prvního běhu našeho MBA programu startujeme druhý běh od 15.9. v Ostravě a od 13.10.2018 v Praze. Těšíme se na vás!

Vyšli jsme z tradičních zahraničních […]

Zobrazit celý článek
03.06.2018

ERASMUS+ NA VŠPP

Vážení a milí studenti,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od […]

Zobrazit celý článek
22.04.2018

MERCEDES-BENZ, CENTRUM MORAVIA SEVER NABÍZÍ STUDENTŮM VŠPP ZKUŠEBNÍ JÍZDU I ZVÝHODNĚNÝ OPERATIVNÍ LEASING

Vážení studenti,
díky partnerovi CENTRUM Moravia Sever, Mercedes-Benz vám předkládáme omezenou nabídku určenou právě vám studentům denního i kombinovaného studia VŠPP na nájem vozidla SMART fourfour nebo SMART fortwo kupé.
Jedná se o formu operativního leasingu o délce 24 měsíců. Máte možnost […]

Zobrazit celý článek

Rezervuj si své místo studia

Přihlášení je rychlé, snadné a ZDARMA.